Крок 1. (Windows 7-8) Для налаштування з'єднання з мережею Інтернета Вам необхідно ввійти до "Панель управления" знайти пункт меню "Сеть и Интернет" та вибрати пункт "Центр управления сетями и общим доступом"

 Крок 2. В "Центре управления сетями...." в лівій половині екрану натисніть на напис "Изменения параметров адаптера"

Крок 3. Перевіряємо підключення до локальної мережі. Якщо у вас встановлено бездротовий роутер то у вас повинна бути налаштована "Беспроводная сеть", та всі дії з'єднання з мережею Інтернета за вас виконає роутер . І за відсутності Інтернета вам необхідно : вимкнути з електричної мережі роутер, перевірити кабель підключення до мережі, та через 1-2 хвилини ввімкнути та перевірити бездротове з'єднання Якщо ви підключень за допомогою кабеля то у вас не повинно бути таких написів як на малюнках "сетевой кабель не подключен" або "отключено"

якщо у вас такий напис, перевірте підключення мережевого кабеля, та ввімкніть натиснувши на з'єднанні правою клавішею миші

Крок 4. (якщо все налаштовано вірно або ви перевстановили операційну систему)

В "Центре управления сетями и общим доступом" натискаємо на напис "Создание и настройка нового подключения или сети"

Далі по малюнкам.

Вводимо в поля "Имя пользователя" та "Пароль" ваші данні які вам видали при заключенні договору(звертаємо вашу увагу що данні пишуться на англійскій мові та має значення напис малих та великих літер ), ставимо галочки в полях як на малюнку, та "Имя подключения" пишемо DREAM. Після заповнення всіх даних натискаємо клавішу "Подключить"

За довідками звертайтесь за тел. 0976432901